Start Uczniowie Nasze sukcesy w roku szkolnym 2015/2016 Nasze sukcesy w roku szkolnym 2015/2016
Nasze sukcesy w roku szkolnym 2015/2016 PDF Drukuj

 

 

Analiza konkursów

Rok szkolny 2015/16

Lp.

Nazwa konkursu

Termin realizacji

Efekty dzieci biorących udział w konkursach

1.

XXII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej (rejonowy)

listopad 2015

Wyróżnienie – Anna Kozieł – 5a

2.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

listopad 2015

Konkurs pisało 15 uczniów.

3.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

listopad 2015

Konkurs pisało 16 osób.

4.

Szkolny konkurs na najciekawszy element odblaskowy

grudzień 2015

I miejsce – Patrycja Borowczyk – 6c, II miejsce Oliwia Medoń – 5a, III miejsce – Paulina Gibas – 4c oraz Patrycja Gajczak – 5a.

5.

Gminny Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

grudzień 2015

  • Kategoria klas 1 -3: II miejsce – Kinga Olesiak – 2b i Emilia Gawęda – 2b; III miejsce – Zuzanna Brandys – 1c;
  • Kategoria klas 4 – 6: I miejsce – Maciej Handzlik – 4c; II miejsce – Zuzanna Adamus – 4a; wyróżnienie: Milena Gałosz – 4b.

6.

Międzynarodowy Konkurs „Mieszkam w Beskidach”

styczeń 2016

  • Kategoria: Rysunek: I miejsce – Justyna Krawczyk – 6b, Katarzyna Kowalska – 6b; II miejsce – Aleksandra Ilczak – 1b; III miejsce – Arkadiusz Mędrala – 2b, Wiktoria Borowczyk – 6a, Klaudia Borowczyk – 4c, Magdalena Fąferko – 5c, Adrian Bosak – 6c; wyróżnienia: Kinga Olesiak – 2b, Daniel Święch – 5a, Anna Kozieł – 5a

7.

Ogólnopolski Konkurs Historyczny: KRĄG

styczeń 2016

Wyróżnienie: Jan Chodorowski – 6c.

8.

Szkolny Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

marzec 2016

  • I miejsce – Jan Gąsiorek – 4a, II miejsce – Bartłomiej Romik – 4a, III miejsce – Bartłomiej Socała – 4a.

9.

Szkolny Konkurs Profilaktyczny – Wiedzowy

marzec 2016

  • I miejsce: Piotr Niedziela – 3c, Tymoteusz Kruczała – 3c, Zuzanna Dwornik – 3c, Kornelia Wawak – 5b, Marta Maj – 4c, Jan Chodorowski – 6c,
  • II miejsce: Dominika Rachwał – 3b, Wiktoria Skibicka – 3b, Mateusz Brandys – 3a, Julia Kościelniak – 3a, Natalia Trojak – 5b, Zuzanna Adamus – 4a, Wiktoria Borowczyk – 6a,
  • III miejsce: Konrad Paw – 3b, Oliwier Harat – 3a, Anna Kozieł – 5a, Adam Kłos – 4c, Patryk Wrona – 6b.

10.

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

marzec 2016

  • Finalista – Adam Wądrzyk – 6b.

11.

Szkolny Konkurs Ortograficzny

marzec 2016

I miejsce – Paulina Gibas – 4c; II miejsce – Agnieszka Pawińska – 5c; III miejsce – Julia Stokłosa – 6b.

12.

Szkolny Konkurs Plastyczny: „Ferie z książką”

marzec 2016

Kategoria klas pierwszych: I miejsce: Maja Pawełek – 1e, Małgorzata Bazan – 1e, Patrycja Pawińska – 1e; II miejsce – Emilia Bosak – 1e, Bartłomiej Dubiel – 1e, Filip Walczak – 1e, Justyna Wolf – 1e, Anna Kaspera – 1e, Natalia Migoda – 1e.

Kategoria klas drugich: I miejsce – Emilia Marek – 2b, Patryk Zontek – 2b; II miejsce – Sara Tabor – 2a, Michał Ochelski – 2a, Zofia Krawczyk – 2b; Kategoria klas trzecich: I miejsce – Zuzanna Trojak – 3c, Dominika Rachwał – 3b, Amelia Grzechynia – 3b, II miejsce: Julia i Aleksandra Soj – 3c, III miejsce: Milena Juraszek – 3b, Bartłomiej Pajor – 3c, Jakub Kliś – 3b.

 

13.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

marzec 2016

Kategoria „Żaczek” – wyróżnienia: Jakub Rozmus – 2d, Emilia Gawęda – 2b, Kamil Kierpiec – 2b, Sebastian Laszczak – 2c, Antoni Kajor – 2b.

Kategoria „Maluch” – wyróżnienie: Oliwier Harat – 3a.

14.

Regionalny Turniej Interpretacji Bajki i Baśni

marzec 2016

I miejsce – Oliwia Baran – 4b, wyróżnienie – Michał Mrowiec – 1b, Konrad Paw klasa 3b - I miejsce

15.

Gminny konkurs Omnibus Trzecioklasista

kwiecień 2016

III miejsce – Wiktoria Skibicka – 3b; V miejsce – Miłosz Kozieł – 3b.

16.

Szkolne konkursy związane

z Dniem Patrona

maj 2016

Konkurs literacki – I miejsce w kategorii klas 4 -6 – Zofia Bucka – 6a; I miejsce w kategorii klas 1 -3 – Wojciech Pawiński – 3c.

Konkurs plastyczny – Klasy 1- 3: I miejsce – Nadia Chmielniak – 1a, Lena Adamus – 2b, Milena Zontek – 2b, Klaudia Błasiak – 1b; II miejsce – Eryk Zemanek – 2c, Aleksandra Partyczny – 1b, Aleksandra Rajda – 2e, Wiktoria Piętka – 1c, Anna Baścik – 1b; III miejsce – Natalia Grabska – 1b, Jakub Czarnik – 1b, Klaudia Tabor – 1a, Aleksandra Ilczak – 1b, Jakub Michałek – 1d, Zuzanna Brandys – 1c. Klasy 4 – 6L I miejsce – Anna Kozieł – 5a, Daniel Święch – 5a, Kacper Wawak – 5a; II miejsce – Adam Wądrzyk – 6b, Jakub Wawrzyczek – 6b, Milena Michałek – 4c; III miejsce – Jan Gąsiorek – 4a, Anna Adamus – 4a.

Konkurs wiedzowy – I miejsce – Zuzanna Młynarska – Mazur – 4b, Krzysztof Zacny – 5c, Zofia Bucka – 6a.

17.

Gminny Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy

maj 2016

II miejsce – Beata Glondys – 6a.

18.

Wojewódzki Przegląd Krótkich Przedstawień Teatralnych i Monodramów

maj 2016

I miejsce – Michał Mrowiec – 1b