Start Wydarzenia Rok szkolny 2017/2018 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 PDF Drukuj Email

 

 

22 CZERWCA Zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji.

W roku tym również nie odbyło się bez uroczystego przedstawienie, które zostało przygotowane przez klasy 6. Wystąpiły również nasze najmłodsze, utalentowane uczennice klasy pierwszej, które zachwyciły wszystkich swoim wystąpieniem. Pani Dyrektor podsumowała miniony rok. Podziękowała uczniom za ich wysiłek, sukcesy, które osiągnęli dzięki wytrwałej i systematycznej pracy. Pracownikom szkoły, nauczycielom za pracę, motywowanie oraz wydobywanie talentów u swoich podopiecznych, a także rodzicom za pomoc i zaangażowanie w życie szkoły, szczególnie rodzicom udzielającym się w radzie rodziców.

Odebranie świadectwa oraz wyczekiwane słowa P. Dyrektor były wymarzonym momentem na rozpoczęcie wakacji.  Gratulujemy wszystkim uczniom osiągniętych wyników, ocen, dobrego zachowania, wygranych konkursów, zawodów :) Życzymy dalszych sukcesów w nowy roku szkolnym oraz bezpiecznych WAKACJI ! :)

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU:)


GALERIA ZDJĘĆ : https://photos.app.goo.gl/MqAsi94d5DDf6SdN9