Start Aktualności Ogłoszenie Nabór do klas I
Nabór do klas I

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Czańcu serdecznie zaprasza rodziców dzieci urodzonych w 2011 roku do zapisów dzieci na nowy rok szkolny do klas pierwszych. Potrzebne dokumenty znajdą Państwo w poniższych załącznikach lub w sekretariacie szkoły.

ZAŁĄCZNIK NR I :  Zgłoszenie do klasy 1

ZAŁĄCZNIK NR II : Wniosek do klasy I

ZAŁĄCZNIK NR III : Oświadczenie o miejscu zamieszkania


Informacje dotyczące zgłoszeń:

Rodzice ucznia zamieszkałego w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czańcu wypełniają zgłoszenie oraz oświadczenie o miejscu zamieszkania i składają w/w dokumenty w terminie do 26 marca br.w sekretariacie szkoły.  Rodzice dzieci spoza obwodu - będą mogli złożyć wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej, jeżeli będą wolne miejsca w klasach,  ale  dopiero od dnia 3 kwietnia br..

Serdecznie Zapraszamy !!!