Bal karnawałowy PDF Drukuj Email

 

 

 

 

Dnia 9 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 1-4.  Dzień ten, przyniósł nam wiele atrakcji oraz przeniósł w niezwykły świat, baśni, bajek, fantasy. Nie zabrakło również współczesnych hitów muzycznych, przy których uczniowie bawili się najbardziej. Całą imprezę prowadził profesjonalny, niezastąpiony DJ, który miał dla naszych podopiecznych wiele atrakcji i niespodzianek. Nasza impreza nie odbyła by się bez odwiedzin Minionka, Olafa z Krainy Lodu czy Star Warsów. Wielką popularnością cieszyły się także bańki mydlane, sztuczny śnieg, lasery oraz zabawy taneczne. Nasi uczniowie przygotowali ciekawe stroje, które dodały karnawałowego charakteru całej imprezie. Było mnóstwo uśmiechu i dobrej zabawy.

Dziękujemy !:)

 

Galeria zdjęć:  https://photos.app.goo.gl/8DPOAQiXP3qTquSo1