Start Biblioteka Rok szkolny 2017/2018 Spotkanie z autorem książek
Spotkanie z autorem książek PDF Drukuj

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą

W dniu 22 listopada 2017 roku uczniowie klas szóstych i siódmych naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu autorskim o tematyce profilaktycznej. Tematem prelekcji było uzależnienie od komputera i gier komputerowych. Prowadzącym zajęcia był Krzysztof Piersa – autor książek Komputerowy ćpun, Trener marzeń, dziennikarz telewizyjny i internetowy, youtuber, operator kamery i drona, pasjonat fantastyki i filmów sci-fi. Jak nikt – rozumie świat gier i samych graczy, bowiem od piątego roku życia nałogowo grał w gry. Po dwudziestu latach wygrał z uzależnieniem, a obecnie radzi jak wyjść z nałogu i umiejętnie korzystać z komputera. Chętnie podzielił się z naszymi uczniami swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie informatyki. Młodzież z zainteresowaniem słuchała jego wykładu. Nawet po zakończeniu spotkania Pan Krzysztof był oblegany przez młodzież – a ich pytania nie miały końca, na które chętnie udzielał odpowiedzi. W dzisiejszym świecie cyfryzacji nasze spotkanie z Krzysztofem Piersą okazało się strzałem w dziesiątkę!

Nauczyciele bibliotekarze

Więcej zdjęć pod adresem : https://photos.app.goo.gl/RHc81Z6DRNgCKYiM2