Informacje dla Rodziców PDF Drukuj Email
piątek, 30 czerwca 2017 06:40

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI ZAPISANYCH DO 1 KLASY

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Pierwsze, organizacyjne spotkanie z rodzicami odbędzie się początkiem września 2017 roku.

Przed tym spotkaniem proponujemy przeczytać kilka wskazówek i informacji, które będą przydatne przed rozpoczęciem roku:

1. Podręczniki do klasy pierwszej dzieci otrzymają w szkole.
  2. Buty do chodzenia po budynku szkolnym z jasnymi podeszwami, najlepiej „na rzepy”. PodpisaneJ.
  3. Strój sportowy- biała koszulka, czarne/granatowe spodenki. PodpisaneJ.
  4. Dwa worki- jeden na buty do przebrania, drugi na strój sportowy. PodpisaneJ.
  5. Strój galowy- biała koszula/bluzka, czarne/granatowe spodnie/spódniczka.
  6. Proszę na początek kupić dzieciom 2 zeszyty, w linię i w kratkę. PodpisaneJ.
  7. Potrzebne będą 2 teczki z gumką na karty pracy. PodpisaneJ.
  8. Piórnik z wyposażeniem: pióro, 2 ołówki, gumka, kredki, pisaki, nożyczki, klej itp.
  9. Nie ma konieczności kupowania dzieciom bloków, papierów kolorowych, farb i innych materiałów plastycznych. Te zostaną zakupione po 1 spotkaniu z rodzicami, na którym zostanie zebrana składka na ten cel.
  10. Potrzebne jest także 1 zdjęcie na legitymacje szkolną.

Wychowawczynie klas 1

Poprawiony: piątek, 30 czerwca 2017 06:46