Start Wydarzenia Rok szkolny 2016/17 Wycieczka w Pieniny
Wycieczka w Pieniny PDF Drukuj Email

Wycieczka w Pieniny – 11 października 2016 r.

Wrażenia uczestników wycieczki.

 

„11 października 2016 r pojechaliśmy z naszym Kółkiem Turystycznym w Pieniny. Była piękna pogoda, a widoki…..zachwycające. Pierwszą atrakcją było zwiedzanie zamku Dunajec w Niedzicy, nad pięknym Jeziorem Czorsztyńskim.  W zamku było nie tylko wiele eksponatów takich jak stroje, meble, ale również lochy,  gdzie podobno był więziony Janosik. 
Po zwiedzaniu poszliśmy coś zjeść do pobliskiej kawiarenki obok której były różne automaty go gier. Po odpoczynku następna atrakcja – rejs statkiem Harnaś po zalewie Czorsztyńskim. Podczas rejsu mogliśmy wysłuchać od przewodnika wielu ciekawych opowieści o Pienianach i podziwiać przepiękne widoki. Po rejsie oczywiście zakup pamiątek, które długo będą nam przypominać tą super wycieczkę. Bardzo mile ją wspominam i już czekam na następne.”  
Patrycja

„Wycieczka była bardzo fajna. Zwiedzaliśmy zamek, gdzie słuchaliśmy ciekawych opowieści Pani Przewodnik. Pływaliśmy statkiem, robiliśmy mnóstwo zdjęć.  Było bardzo fajnie.”
Marysia

Wyjazd w Pieniny bardzo mi się podobał. W zamku było bardzo ciekawie, dowiedziałam się wielu interesujących informacji. Na statku robiłam dużo zdjęć z koleżankami.”

Natalka

„Wycieczka w Pieniny byłą bardzo interesująca. Dużą atrakcją był dla mnie zamek, który przypominał  stary zamek ze średniowiecza. Podczas rejsu statkiem mogliśmy oglądać piękne widoki i słuchać ciekawych opowieść o Pieninach.”                                         Justynka