Start Aktualności Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży 2017
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży 2017

W XIX edycji tego konkursu organizowanego przez Komendanta Głównej Straży Pożarnej – Szefa Obrony Cywilnej Kraju na szczeblu powiatowym uczennice naszej szkoły zajęły wyróżnienia.

• W kategorii klas 1 – 3 wyróżnienie otrzymała Dominika Nalborczyk – klasa 3e
  • W kategorii klas 4 – 6 wyróżnienie zostało przyznane Dominice Rachwał z klasy 4b
  • Nagrodę dodatkową otrzymała Zuzanna Adamus z klasy 5a.

Celem konkursu było ukazanie strażaków – ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo – gaśniczych.

Oprócz nagród dodatkową atrakcją dla laureatów było zwiedzenie Komendy Straży Pożarnej w Bielsku – Białej. Dzieci miały możliwość obejrzenia całego budynku, wysłuchania opowieści strażaków o ich codziennej, trudnej i odpowiedzialnej pracy.