Życzenia

 

Boże Narrodzenie to najbardziej rodzinne z polskich świąt. Choinka, zapach wigilijnych potraw, ekscytacja związana z wręczaniem prezentów, radosny gwar najmłodszych. Większość z nas czeka na te trzy dni przez cały rok. To jedna z niewielu okazji, by spotkać się z najbliższymi przy jednym stole.

Są jednak i tacy, którzy te chwile spędzają samotnie. Tradycyjnie już od kilku lat Uczniowie i Nauczyciele z naszej szkoły tuż przed Świętami Bożego Narodzenia wykonują piękne, pachnące lasem stroiki  i kartki świąteczne, dla  osób starszych i samotnych z naszej miejscowości.

Przed Wigilią, te drobne wyrazy naszej pamięci  zostały wręczone przez Uczniów z życzeniami Wesołych Świąt. Podziękowaniom  i życzeniom nie było końca. Świąteczni „listonosze” wrócili wzruszeni i poruszeni losem osób samotnych.

 

Organizatorzy