Start POSTAW NA RODZINĘ Informacja o kampanii Informacja o kampanii "Postaw na rodzinę"
Informacja o kampanii "Postaw na rodzinę" PDF Drukuj Email

postaw-na-jpg

postaw-na-1

KRÓTKA INFORMACJA O KAMPANII

 

1 kwietnia 2015 r. Gmina Porąbka przystąpiła do Ogólnopolskiej Kampanii „POSTAW NA RODZINĘ”. Tegoroczna kampania pod hasłem „Poznajmy się lepiej” adresowana jest szczególnie do rodziców. Patronat nad kampanią objął Wójt Gminy Porąbka – Czesław Bułka.

Zabiegani rodzice mają coraz mniej czasu, który mogą poświęcić wyłącznie dla swoich pociech. Dzieciom z kolei brakuje chwil spędzanych z mamą czy tatą. Bywa i tak, że proces wychowawczy wymyka się rodzicom spod kontroli.

Rodzicu! Zacznij rozmawiać ze swoim dzieckiem, spędzaj z nim wolny czas; zachęcając np. do zabaw na świeżym powietrzu, wyprawy w góry. Zacznijmy umiejętnie wykorzystywać wspólnie spędzany czas!

Strona ogólnopolskiej kampanii "Postaw na rodzinę".  http://postawnarodzine.pl/